Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★★

  • The Wrath of Becky

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Maybe I Do

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Plane

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Lamborghini: The Man Behind the Legend

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

    ½

  • The Outside

    ★★

  • The Autopsy

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Graveyard Rats

    ★½

  • Lot 36

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • The Loneliest Boy in the World

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½