• Day Shift

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Man From Toronto

    ★★½

  • The Princess

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • District Queens

    ★★★★★

  • Beauty

    ★★

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Our Father

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★

  • Marmaduke

    ★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★

  • Morbius

    ★★

  • Trophy Wife

  • The Bubble

    ★★★

  • Umma

    ★★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Erax

    ★★★

  • Fistful of Vengeance

    ★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Home Team

    ★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

    ★★½

  • A Journal for Jordan

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Mother/Android

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • You're Watching Video Music Box

    ★★★★★

  • Mixtape

    ★★½

  • Back to the Outback

    ★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★★★½