• Long Day

    ★★

  • A Year-End Medley

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Single All the Way

  • Will I Be Single Forever?

    ★★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • We Couldn't Become Adults

    ★★½

  • Until It Cools Down

    ★★★

  • Double Red

    ★★★½

  • Battlecry

  • Echoes From a Bridge

  • Journey Beyond the Night

    ★★½

  • Eternally Younger Than Those Idiots

    ★★★★

  • Scherzo

    ★★½

  • MANZAI Conflict

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Ninja Girl

    ★★★

  • Leo's Return

  • Go Seppuku Yourselves

  • School Radio to Major Tom

    ★★★½

  • Haruhara-san's Recorder

  • Deep

    ★★★

  • Lili Alone

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★½

  • The Fish with One Sleeve

    ★★★

  • Show Me the Ghost

    ★★½

  • Tokyo Revengers

  • The 8th Night

    ★★½

  • Till Death

    ★★★

  • Sugar Street Studio

    ★★½

  • Midnight

    ★★★½

  • Ghost Mansion

    ★★★

  • The Door into Summer

    ★½

  • Bittersand

    ★★

  • Arc

    ★★★

  • Hard Hit

    ★★★

  • Rika - Jisho 28 Sai no Junai Monster

    ★★★

  • Character

    ★★★

  • Spaghetti Code Love

    ★★★

  • Help Me!

    ★★★½

  • Ushiku

    ★★★★

  • Extraneous Matter

    ★★½

  • Pipeline

    ★★½

  • Hell's Garden

    ★★½

  • Wadaiko Girls

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • Around The Table

    ★★★½

  • Birthday

  • The Goldfish: Dreaming of the Sea

    ★★★

  • Home Sweet Home

    ★★

  • Rolling Girl

    ★★★

  • Kakegurui 2: Ultimate Russian Roulette

    ★★★★

  • FUNNY BUNNY

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • The Basement

    ★★

  • Eye Without a Face

    ½

  • Heisei Masumi Last Night Fever

  • Night Snorkeling

  • A Woman Who Acts

    ★★★½

  • BLUE

    ★★★½

  • My Blood & Bones in a Flowing Galaxy

    ★★★

  • Homunculus

    ★★

  • Kiba: The Fangs of Fiction

    ★★★

  • You're Not Normal, Either!

    ★★★

  • Ito

    ★★★½

  • Among Four of Us

  • NO CALL NO LIFE

  • Mari and Mari

    ★★★½

  • Introduction

  • Pornographer –Playback–

    ★★★

  • First Love

    ★★½