• Machine Gun Kelly's Life In Pink

    ★★★★★

  • The Man From Toronto

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bubble

    ★½

  • Infinite Storm

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Contractor

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Blacklight

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • The 355

    ★★½

  • American Underdog

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • National Champions

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★½

  • Red Notice

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★★

  • Antlers

    ★★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • Small Engine Repair

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Attention Attention

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Vacation Friends

    ★★★★