• Men

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Choose or Die

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★½

  • Love and Leashes

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • A Castle for Christmas

    ★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Birds of Paradise

    ★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Guilty

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Superhost

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Vortex

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • The Medium

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Till Death

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★½

  • The Novice

    ★★★★

  • See for Me

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Great White

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • The Resort

    ½

  • Stowaway

    ★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • The Fallout

    ★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★★

  • Me You Madness

    ½

  • Willy's Wonderland

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Strip Down, Rise Up

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Pleasure

    ★★★½

  • The Sadness

    ★★½

  • The Dig

    ★★★½