RSS feed for DemonWolfM
  • My Little Pony: The Movie

    ★★★★½

  • Batman and Harley Quinn

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★★

  • Smurfs: The Lost Village

    ★★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Justice League Dark

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★½

  • Ballerina

    ★★★

  • Trolls

    ★★★★

  • Batman: Return of the Caped Crusaders

    ★★★★

  • The Magnificent Seven

    ★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Batman: The Killing Joke

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Me Before You

    ★★

  • The Angry Birds Movie

    ★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★

  • The Jungle Book

    ★★★★

  • Justice League vs. Teen Titans

    ★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Zootopia

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★★

  • Pride and Prejudice and Zombies

    ★★

  • Batman: Bad Blood

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Peanuts Movie

    ★★★★★

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★

  • Hardcore Henry

    ★★★★

  • Goosebumps

    ★★★½

  • The Boy and the Beast

    ★★★★★

  • Scooby-Doo! and Kiss: Rock and Roll Mystery

    ★★½

  • Ant-Man

    ★★★★★

  • Inside Out

    ★★★★

  • Kung Fury

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Batman vs. Robin

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★★

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

    ★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★½

  • Grumpy Cat's Worst Christmas Ever

    ½

  • John Wick

    ★★★★

  • The Book of Life

    ★★★★½

  • Nightwing: The Series

    ★★★

  • My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • Batman: Assault on Arkham

    ★★★★

  • When Marnie Was There

    ★★★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★

  • Son of Batman

    ★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★

  • Endless Love

    ★★★½

  • The Lego Movie

    ★★★★

  • Justice League: War

    ★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Doctor Who: The Day of the Doctor

    ★★★½

  • Frozen

    ★★½

  • Thor: The Dark World

    ★★★½

  • Scooby-Doo! Stage Fright

    ★★

  • Justice League: The Flashpoint Paradox

    ★★★★