Sort by
  • Napoleon

    ★★½

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Shadow Island

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Sun and Concrete

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Sakra

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★½

  • Thomas Hitzlsperger – Katar, warum nur?

    ★★½

  • Suzume

    ★★½

  • Hit Big

    ★★

  • Geheimsache Katar

    ★★★½

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • My Cat Lucy

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★½