Sort by
  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★

  • Troll

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Subman Begins

  • AEW Full Gear

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★★

  • FIFA Uncovered

    ★★★½

  • Killer Sally

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Hellhole

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Eat the Rich: The GameStop Saga

    ★★★½

  • Inside Man

    ★½

  • Fugitive: The Curious Case of Carlos Ghosn

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Skandal! Bringing Down Wirecard

    ★★★½

  • Sins of Our Mother

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • I Used to Be Famous

    ★★★

  • Drifting Home

    ★★★½

  • Untold: The Race of the Century

    ★★★½

  • WWE NXT Worlds Collide

  • AEW All Out

  • The Wonder

    ★★★

  • Untold: Operation Flagrant Foul

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★½

  • The Figo Affair: The Transfer That Changed Football

    ★★★

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • I Just Killed My Dad

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • The Sound of a Drowning City

  • Interrogation

  • WWE SummerSlam 2022

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★

  • Indian Predator: The Butcher Of Delhi

    ★★★

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • My Daughter's Killer

    ★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • AEW x NJPW Forbidden Door

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • The Last Tyrant

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★½