• Swallow

    ★★

  • Sea Fog

    ★★★

  • Contracted

  • Elfen Lied

    ★★★★

  • Wakefield

    ★★★½

  • Goblin Slayer: Goblin's Crown

    ★★½

  • Her Blue Sky

    ★★★

  • The Wonderful Adventures of Nils

    ★★★½

  • Vicky the Viking

    ★★★

  • I Want to Eat Your Pancreas

    ★★★½

  • Prayers for Bobby

    ★★

  • Solino

    ★★½

  • Hellbound

    ★½

  • Cowboys & Aliens

    ★★

  • Riding Alone for Thousands of Miles

    ★★★★★

  • City of Lies

    ★★★

  • The Legend of 1900

    ★★★★★

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★½