Sort by
  • Sorry, Wrong Number

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • The Holiday

    ★★★

  • It's Complicated

    ★★★

  • A Good Year

    ★½

  • Jewel Robbery

    ★★★★

  • Double Indemnity

    ★★★★★

  • Three Colors: White

    ★★★★½

  • One, Two, Three

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Another Round

    ★★★½

  • The Disaster Artist

  • The Merry Widow

    ★★★★★

  • The Kid Stays in the Picture

    ★★★½

  • The Offer

  • Morbius

  • Three Women

    ★★★

  • So This Is Paris

    ★★★½