RSS feed for Jason

Jason has logged 14 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
WHAT DID JACK DO?

WHAT DID JACK DO?

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★½
Edit this entry  
21
Nefta Football Club

Nefta Football Club

2018
×
★★★★
Edit this entry  
21
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Batman & Robin

Batman & Robin

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Klaus

Klaus

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Greener Grass

Greener Grass

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry