RSS feed for Jason

Jason has logged 10 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Snowpiercer

Snowpiercer

2013
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Platform

The Platform

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Great Mouse Detective

The Great Mouse Detective

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Jane

Jane

2017
×
★★★★
Edit this entry  
21
Contagion

Contagion

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Banker

The Banker

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★★
Edit this entry  
08
Burning

Burning

2018
×
★★★★
Edit this entry