• Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Way Back

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • League of Legends Origins

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Midsommar

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★½

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Booksmart

    ★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★½

  • Creed II

    ★★★★★

  • The Grinch

    ★★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Tag

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • The Commuter

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Daddy's Home 2

    ★★½

  • Coco

    ★★★½

  • It

    ★★★

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Despicable Me 3

    ★½

  • Cars 3

    ★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Going in Style

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • CHiPS

    ★★★½

  • Breaking Point (Team Liquid)

  • Nerve

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★½

  • Central Intelligence

    ★★

  • Lights Out

  • Now You See Me 2

    ★★★

  • Message from the King

    ★★½

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★½

  • Hush

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Sing Street

    ★★★★½

  • The Revenant

    ½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Daddy's Home

    ★★½

  • Point Break

    ★½

  • Creed

    ★★★★½

  • The Big Short

    ★★★★

  • Room

    ★★★★½

  • Ted 2

    ★★★

  • Minions

    ★★

  • Get Hard

    ★★

  • The Interview

    ★★★½