Sort by
  • Barbarian

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Press Play

    ★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Vengeance

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★½

  • Fire Island

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Facing Nolan

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★½

  • Turning Red

    ★½

  • I Want You Back

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★½

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • DMX: Don't Try to Understand

    ★★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★½

  • Red Notice

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★½

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Wolf

    ★★½

  • Jagged

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Listening to Kenny G

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Copshop

    ★★★

  • The Alpinist

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★½

  • Reminiscence

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★½