• The Andy Baker Tape

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Infrared

    ★★★

  • Eradication

    ★★★

  • The Reef: Stalked

    ★½

  • Somnum

    ★★★½

  • Where the Scary Things Are

    ★½

  • Lexi

    ★★★★

  • Revealer

    ★★

  • Unhuman

    ★★½

  • Torn Hearts

  • Moloch

    ★★★½

  • Hysteric

    ★★★★

  • Shark Bait

    ★★★

  • Lurking

    ★★★

  • Allegoria

    ★★½

  • Shifter

    ★★★

  • 𝐖𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐬 𝐋𝐚𝐬𝐭 𝐁𝐨𝐧𝐞𝐬

    ★★★½

  • Children of Sin

    ★½

  • Virus:32

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★

  • Room 203

    ★★½

  • The Twin

    ★★½

  • The Nameless Days

    ★½

  • Night's End

    ★★★

  • Pains

    ★★★½

  • Incantation

    ★★★

  • Tethered

    ★★★

  • Black Crab

    ★★★

  • Blink

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Monstrous

    ★★★

  • The Cellar

    ★★½

  • AEW Revolution

    ★★★★

  • The Last Possession

    ★★★

  • Hell Creek

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • Unsheltered

    ½

  • Life and Death of a Living Dead

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • They Live in The Grey

    ★★★½

  • Erax

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Shut In

    ★★★

  • Exorcist Vengeance

  • The Resurgence

    ★½

  • The Long Night

    ★★½

  • Slapface

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Blight

    ★★

  • A Shadow In The Darkness

    ★★★

  • Unborn

    ★★

  • In the Forest

  • Sleepwalker

    ★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • The Runner

    ★★½

  • Emergency

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The Curse of La Patasola

    ★★

  • Arctic Void

    ★★★½

  • Last Radio Call

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Deadware

    ★★★½

  • For Your Own Safety

    ★★★½

  • Close Your Eyes

    ★★★

  • The Seance

    ★★★½

  • Banshee

    ★★★

  • Mother/Android

    ★★

  • Station Eleven

    ★★★★

  • The Darkness of the Road

    ★½