• Jackass 4.5

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • Deep Water

  • Ambulance

    ½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • My Son

    ★★★½

  • Nightbooks

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★

  • Cyrano

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Malignant

    ★½

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★

  • The Cursed

    ½

  • The Suicide Squad

    ★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★½

  • Titane

    ★½

  • JFK Revisited: Through the Looking Glass

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Compartment No. 6

    ★★

  • Benedetta

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Val

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Annette

    ★★

  • The Tomorrow War

    ½

  • No Sudden Move

    ★½

  • False Positive

    ½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Mobile Suit Gundam Hathaway

    ★½

  • The House Next Door: Meet the Blacks 2

    ★★½

  • In the Heights

    ½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ½

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★½

  • Four Roads

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Army of the Dead

    ½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

  • Wrath of Man

    ½

  • Cuatro paredes

  • Mortal Kombat

    ★½

  • The Unholy

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ½

  • Sound of Violence

  • Zack Snyder's Justice League

  • Dad, I'm Sorry

    ½