• X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Belle

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Movie With Car

    ★★★½

  • Hamster Hell 2

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Model Citizen

    ★★★

  • Secrets and Lies in a Town of Sinners

    ★★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Final Exit of the Disciples of Ascensia

    ★★★½

  • Bacurau

    ★★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★½

  • Shrek Retold

    ★★★½

  • Slender Man

    ½

  • CHAINSAW BUNNY

    ★★★

  • Deadpool 2

  • Super Troopers 2

    ½

  • Lords of Chaos

    ★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • Devilman Crybaby

    ★★½

  • Jigsaw

    ★½

  • Death Note

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★★

  • Gantz:O

    ★★★½

  • Split

    ½

  • Moonlight

    ★★★★

  • The Girl with All the Gifts

    ★★★★

  • Raw

    ★★★★½

  • Deadpool

    ★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★½

  • The Sunshine Makers

    ★★★½

  • Hardcore Henry

    ★★★★

  • Deathgasm

    ★★

  • Minion Ways to Die

    ★★★

  • Pixels

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★½

  • The Flintstones & WWE: Stone Age SmackDown!

  • Chappie

  • Frozen Blood Test

    ★★★

  • The Witch

    ★★★½

  • Dumb and Dumber To

  • Over the Garden Wall

    ★★★½

  • The Boxtrolls

    ★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Unfriended

  • A Million Ways to Die in the West

    ½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★½

  • God's Not Dead

    ½

  • The Lego Movie

    ★★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★½

  • Grown Ups 2

    ½

  • Fateful Findings

    ★★★★★

  • The Hangover Part III

  • Cool Cat Finds a Gun

    ★½

  • Jay And Silent Bob's Super Groovy Cartoon Movie

  • Berserk: The Golden Age Arc III - The Advent

    ★★★★

  • Texas Chainsaw 3D

    ½

  • Wreck-It Ralph

    ★★★