• The Monster

    ★½

  • Supersonic

    ★★½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Pacific Rim

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Godzilla

    ★★★

  • Léon: The Professional

    ★★★

  • Coco

    ★★★★½

  • American Honey

    ★★★★

  • The Sea of Trees

    ★★★

  • Winter on Fire: Ukraine's Fight for Freedom

    ★★★½

  • Morris from America

    ★★½

  • Into the Forest

    ★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • John Wick

    ★★★½

  • Life

    ★★½

  • The Mummy

    ★★★