Sort by
  • Nope

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • Creep

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★★

  • Project X

    ★★★★

  • Spider-Man 3

    ★★★★★

  • The 40 Year Old Virgin

    ★★★★½

  • Spider-Man 2

    ★★★★★

  • Spider-Man

    ★★★★★

  • Men in Black

    ★★½

  • Hocus Pocus

    ★★

  • Home Alone 2: Lost in New York

    ★★★★

  • Army of Darkness

    ★★★½

  • Evil Dead II

    ★★★½

  • Howard the Duck

    ★★

  • Rocky IV

    ★★★★½

  • Pee-wee's Big Adventure

    ★★★★★

  • Ghostbusters

    ★★★★★

  • The Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • Fast Times at Ridgemont High

    ★★★½

  • E.T. the Extra-Terrestrial

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★★