RSS feed for Daniel

Daniel has logged 13 entries for films during 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★
Edit this entry  
16
The Counselor

The Counselor

2013
×
★★½
Edit this entry  
08
What Maisie Knew

What Maisie Knew

2012
×
★★★½
Edit this entry  
16
Star Trek Into Darkness

Star Trek Into Darkness

2013
×
★★★★
Edit this entry  
11
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★★
Edit this entry  
04
Trance

Trance

2013
×
★★★½
Edit this entry  
21
Oblivion

Oblivion

2013
×
★★★½
Edit this entry  
14
Olympus Has Fallen

Olympus Has Fallen

2013
×
★★★
Edit this entry  
28
G.I. Joe: Retaliation

G.I. Joe: Retaliation

2013
×
★½
Edit this entry  
07
Gangster Squad

Gangster Squad

2013
×
★★★
Edit this entry  
06
Life of Pi

Life of Pi

2012
×
★★★½
Edit this entry  
27
Silver Linings Playbook

Silver Linings Playbook

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
11
This Is 40

This Is 40

2012
×
★★★
Edit this entry