RSS feed for Denise
  • Dogtooth

    ★★★½

  • Contagion

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Tolkien

    ★★½

  • Horse Girl

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • High Life

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Monos

    ★★★

  • The Titan

  • A Hidden Life

    ★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Never Look Away

    ★★★