Sort by

Dustin has logged 286 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Pineapple Express

Pineapple Express

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Tom Segura: Ball Hog

Tom Segura: Ball Hog

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Money Movers

Money Movers

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spontaneous

Spontaneous

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
His House

His House

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hunter Hunter

Hunter Hunter

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Money Movers

Money Movers

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Edward Scissorhands

Edward Scissorhands

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
A Christmas Story

A Christmas Story

1983
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
She-Devil

She-Devil

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Black Christmas

Black Christmas

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Grandma's Boy

Grandma's Boy

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Happy Gilmore

Happy Gilmore

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Color of Money

The Color of Money

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Little Nicky

Little Nicky

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Krampus

Krampus

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Virgin Suicides

The Virgin Suicides

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Fargo

Fargo

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Freaky

Freaky

2020
×
★★★
Edit this entry  
02
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Robin Hood

Robin Hood

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
National Lampoon's Christmas Vacation

National Lampoon's Christmas Vacation

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Underwater

Underwater

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Planes, Trains and Automobiles

Planes, Trains and Automobiles

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Addams Family Values

Addams Family Values

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Heat

Heat

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Lego Star Wars Holiday Special

The Lego Star Wars Holiday Special

2020
×
★★
Edit this entry  
16
Death Becomes Her

Death Becomes Her

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Badlands

Badlands

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Adventures of Tintin

The Adventures of Tintin

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Friday the 13th

Friday the 13th

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Billy Madison

Billy Madison

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
John Bronco

John Bronco

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Dark and the Wicked

The Dark and the Wicked

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Army of Darkness

Army of Darkness

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Adventures of Ichabod and Mr. Toad

The Adventures of Ichabod and Mr. Toad

1949
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Rift

Rift

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Scare Me

Scare Me

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Dracula

Dracula

1958
×
★★★
Read the review Edit this entry