Sort by
  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Sister Act 2: Back in the Habit

    ★★

  • Sister Act

    ★★★★

  • Some Like It Hot

    ★★★★½

  • Side Effects

    ★★★★

  • Arsenic and Old Lace

    ★★★★

  • Austin Powers in Goldmember

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Austin Powers: International Man of Mystery

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Schindler's List

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Cult of Chucky

    ★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½