catherine has logged 12 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
No Strings Attached

No Strings Attached

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jackie

Jackie

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Other Woman

The Other Woman

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry