Dianna has logged 31 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
The Warriors

The Warriors

1979
×
Edit this entry  
20
Wild Style

Wild Style

1982
×
Edit this entry  
20
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
The 40 Year Old Virgin

The 40 Year Old Virgin

2005
×
Edit this entry  
20
Beverly Hills Wedding

Beverly Hills Wedding

2021
×
Edit this entry  
20
You're Bacon Me Crazy

You're Bacon Me Crazy

2020
×
Edit this entry  
17
Death Walks on High Heels

Death Walks on High Heels

1971
×
Edit this entry  
13
Minari

Minari

2020
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Love Witch

The Love Witch

2016
×
★★★
Edit this entry  
12
Tammy and the T-Rex

Tammy and the T-Rex

1994
×
★★★
Edit this entry  
10
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
★★★½
Edit this entry  
07
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★½
Edit this entry  
07
Earwig and the Witch

Earwig and the Witch

2020
×
Read the review Edit this entry  
07
Moana

Moana

2016
×
★★★½
Edit this entry  
06
Danny's Girl

Danny's Girl

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Your Monster

Your Monster

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Melted

Melted

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Claw

The Claw

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Ding-Dong

Ding-Dong

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Waffle

Waffle

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
You Don't Know Me

You Don't Know Me

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Heat

Heat

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Growth

Growth

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Stream

Stream

×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Stucco

Stucco

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Swipe Up, Vivian!

Swipe Up, Vivian!

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Fragile.com

Fragile.com

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Don't Text Back

Don't Text Back

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The World to Come

The World to Come

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Violation

Violation

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry