• The Night Comes for Us

    ★★★

  • Dark City Beneath the Beat

    ★★★★

  • Cheap Thrills

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Nightmare Beach

    ★★½

  • Tag

    ★★

  • Valet Girls

    ★★

  • Deathstalker II

    ★★½

  • The Driller Killer

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Boys from County Hell

    ★★★

  • The House by the Cemetery

    ★★★½

  • Mother's Day

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Happily

    ★★★

  • Saint Frances

    ★★★

  • Slaxx

    ★★½