• PVC Feces Rig Tour (Home Made) #vanlife

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★

  • Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Leopolis Night

    ★★★★½

  • Unnecessary Things

    ★★½

  • Maria

    ★★★

  • The Second Wave

    ★★★

  • Run, Tanya, Run

    ★★

  • National Museum

    ★★★

  • Kings of Rap

    ★★★★

  • Dad's Sneakers

    ★★★★½

  • Good Boy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Annette

  • Endorphin Port

    ★★★★★

  • Tiger is Strolling Around

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Remember Where You Are

    ★★★

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • Putin's Palace: History of World's Largest Bribe

    ★★★★

  • We Are

    ★★★★

  • The Inglorious Serfs

    ★★★★

  • This Rain Will Never Stop

    ★★★★★

  • Puparia

    ★★★★

  • OPAL

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★★½

  • Rifkin's Festival

    ★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • The Man Who Sold His Skin

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • The High Note

    ★★½

  • Last and First Men

    ★★★½

  • Undine

    ★★★

  • Gunda

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★½

  • The Father

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • The Turning

    ½

  • Happy Old Year

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Martin Margiela: In His Own Words

    ★★

  • The Fall

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★