• Squared Love

  • WandaVision

  • Burrow

  • We Can Be Heroes

  • Safety

    ★★★

  • Godmothered

    ★★★

  • Black Beauty

    ★★★½

  • Locas por el Cambio

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★½

  • Midnight at the Magnolia

    ★★

  • Operation Christmas Drop

    ★½

  • Holidate

    ★★½

  • Rebecca

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Secret Society of Second Born Royals

    ★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Work It

    ★★½

  • Black Is King

  • A Suitable Boy

  • A Nice Girl Like You

  • Hamilton

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Feel the Beat

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • All Day and a Night

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • The Last Dance

  • Love Wedding Repeat

    ★½

  • A Celebration of the Music from Coco

  • Little Fires Everywhere

  • Fat Fiction

  • Stargirl

    ★½

  • Mulan

    ★★

  • All the Bright Places

    ★★

  • Onward

    ★★★

  • The Night Clerk

    ★★

  • Isi & Ossi

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Road to Roma

  • Sergio

    ★★

  • The Last Thing He Wanted

    ★½

  • Wander Darkly

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Airplane Mode

    ★★

  • Miss Americana

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Same Time, Next Christmas

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

  • Turkey Drop

    ★★½

  • Holiday Secrets

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Noelle

    ★★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★★

  • Shakira In Concert: El Dorado World Tour

  • Last Christmas

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Let It Snow

  • Klaus

  • Cindy La Regia

    ★★★

  • Earthquake Bird

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Can You Keep a Secret?

    ★★