• Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Outlaws

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Otra forma de entender la vida

    ★★★

  • Out of Sync

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Luca

    ★★★½

  • Lucas

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • The White Tiger

    ★★½

  • News of the World

    ★★★

  • Historias lamentables

    ★★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Fernando Torres: The Last Symbol

    ★★★

  • Rifkin's Festival

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Tenet

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • The Father

    ★★★½

  • Minari

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Last Christmas

    ★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Twin Murders: The Silence of the White City

    ★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Seventeen

    ★★★½

  • The Endless Trench

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★½

  • Martin Eden

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Eye for an Eye

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★