Sort by

Diego has logged 365 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
mid90s

mid90s

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Green Book

Green Book

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Transformers

Transformers

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Constantine: City of Demons - The Movie

Constantine: City of Demons - The Movie

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
One Cut of the Dead

One Cut of the Dead

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Happy as Lazzaro

Happy as Lazzaro

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Sisters Brothers

The Sisters Brothers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
What Keeps You Alive

What Keeps You Alive

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
First Man

First Man

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Hunter Killer

Hunter Killer

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Roma

Roma

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Assassination Nation

Assassination Nation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Darkest Minds

The Darkest Minds

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Hotel Artemis

Hotel Artemis

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Death of Stalin

The Death of Stalin

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Mowgli: Legend of the Jungle

Mowgli: Legend of the Jungle

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
McQueen

McQueen

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Colette

Colette

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Madeline's Madeline

Madeline's Madeline

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Skate Kitchen

Skate Kitchen

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Battle

Battle

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Widows

Widows

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Robin Hood

Robin Hood

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Jane Fonda in Five Acts

Jane Fonda in Five Acts

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Bodied

Bodied

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Guilty

The Guilty

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
In a Relationship

In a Relationship

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Rider

The Rider

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Night Comes for Us

The Night Comes for Us

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
6 Balloons

6 Balloons

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
John Leguizamo's Latin History for Morons

John Leguizamo's Latin History for Morons

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Private Life

Private Life

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Burning

Burning

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Christmas Chronicles

The Christmas Chronicles

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Apostasy

Apostasy

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Princess Switch

The Princess Switch

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Kin

Kin

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Peppermint

Peppermint

2018
×
★★
Read the review Edit this entry