Sort by
  • This Is Me…Now

    ★★★

  • Madame Web

  • Upgraded

    ★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★½

  • Griselda

    ★★★½

  • Argylle

  • Bob Marley: One Love

    ★★½

  • Suncoast

    ★★★½

  • Miller's Girl

    ★½

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Lift

  • Mean Girls

    ★★★

  • Echo

    ★★½

  • Role Play

    ★★

  • Night Swim

    ★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★

  • Good Grief

    ★★

  • Anyone But You

    ★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Family Switch

    ★½

  • Wonka

    ★★★½

  • Genie

    ★★

  • The Color Purple

    ★★★★

  • EXmas

    ★½

  • Napoleon

    ★★

  • The Curse

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Wish

    ★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Fellow Travelers

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Lessons in Chemistry

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Foe

    ★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • After Everything

    ½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Burial

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • The End We Start From

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★½

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Memory

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Origin

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • NYAD

    ★★★½

  • El Conde

    ★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Rustin

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Fingernails

    ★★½