• Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • South Park: Post COVID

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Once Upon a Time in Queens

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Superhost

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Titane

    ★★★½

  • a-ha: The Movie

    ★★★

  • The Advent Calendar

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Horror in the High Desert

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • GameStopped

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

  • Bruno v Tyson

    ★★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

  • Boss Level

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★

  • More Than Miyagi: The Pat Morita Story

    ★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★½

  • Censor

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★

  • The Day of the Living Dead

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Tales of the Uncanny

    ★★

  • A Creepshow Animated Special

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★