• Dirty Work

    ★★★

  • J.D.'s Revenge

    ★★★

  • The Scooby-Doo Project

    ★★★★

  • Hammer House of Horror

    ★★★★

  • Sweet Home

    ★★★★½

  • Iced

    ★★

  • The Devil Rides Out

    ★★★★

  • Abbott and Costello Meet Dr. Jekyll and Mr. Hyde

    ★★½

  • Judge Dredd

    ★★½

  • Savage

    ★★½

  • The Omen

    ★★★★★

  • F9

    ★★

  • Terror Is a Man

    ★★★

  • Smokey and the Bandit II

  • Smokey and the Bandit

    ★★

  • Sinister

    ★★★½

  • 9/11: The Falling Man

    ★★★

  • What We Become

    ★★★