• Scream 6

  • Beast

  • Nope

  • The Gray Man

  • Bullet Train

  • The Man From Toronto

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Firestarter

    ★★

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Marmaduke

    ½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Morbius

  • The Bubble

    ½

  • Deep Water

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Uncharted

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Home Team

    ★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

  • Single All the Way

    ★★

  • True Story

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • House of Gucci

    ★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Clifford the Big Red Dog

  • Love Hard

    ★★½

  • Red Notice

    ★½

  • One Shot

    ★★★½

  • Apex

    ★½

  • Eternals

    ★½

  • Night Teeth

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★