Sort by

Lisa has logged 20 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Live Free or Die Hard

Live Free or Die Hard

2007
×
★★★½
Edit this entry  
26
Die Hard: With a Vengeance

Die Hard: With a Vengeance

1995
×
★★★½
Edit this entry  
25
Where'd You Go, Bernadette

Where'd You Go, Bernadette

2019
×
★★★
Edit this entry  
23
Peninsula

Peninsula

2020
×
★★½
Edit this entry  
20
The Other Boleyn Girl

The Other Boleyn Girl

2008
×
★★★
Edit this entry  
19
The Wolf of Snow Hollow

The Wolf of Snow Hollow

2020
×
★★★★
Edit this entry  
19
Hagazussa

Hagazussa

2017
×
★½
Edit this entry  
19
Paintball Massacre

Paintball Massacre

2020
×
★★
Edit this entry  
19
Psycho Goreman

Psycho Goreman

2020
×
★★½
Edit this entry  
19
Greenland

Greenland

2020
×
★★★★
Edit this entry  
18
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Edit this entry  
18
Die Hard 2

Die Hard 2

1990
×
★★★★★
Edit this entry  
18
American Mary

American Mary

2012
×
★★★
Edit this entry  
16
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★
Edit this entry  
16
Caveat

Caveat

2020
×
★★½
Edit this entry  
16
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★½
Edit this entry  
07
The Stylist

The Stylist

2020
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Game

The Game

1997
×
★★★½
Edit this entry  
05
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Edit this entry  
02
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

2018
×
★★★
Edit this entry