• Things Heard & Seen

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★½

  • Voyagers

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Homunculus

    ★★

  • Bad Trip

    ½

  • The Day Sports Stood Still

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★½

  • The Last Cruise

    ★★½

  • Sentinelle

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★½

  • TINA

    ★★★

  • Crazy About Her

    ★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

  • The Girl on the Train

    ½

  • Chaos Walking

  • Allen v. Farrow

    ★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★

  • Boss Level

    ★★½

  • Silk Road

    ★½

  • Marvel's Behind the Mask

    ★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Red Dot

  • OnlyFans: Selling Sexy

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★½

  • Sacrifice

  • New Gods: Nezha Reborn

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Space Sweepers

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★½

  • Land

    ★★½

  • Finding 'Ohana

    ★½

  • Below Zero

    ★½

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • What Would Sophia Loren Do?

    ★★★

  • Outside the Wire

    ★½

  • Locked Down

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★½

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★½

  • The Soul

    ★★½

  • The Minimalists: Less Is Now

  • Hospital

    ½

  • All My Friends Are Dead

    ★★

  • Death to 2020

    ★½

  • News of the World

    ★½

  • Burrow

    ★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • Let Them All Talk

    ★★

  • Songbird

  • The Midnight Sky

  • Rose Island

    ★★½

  • Christmas Crossfire

    ★½

  • Monster Hunter

    ★½