• Host

  • The Invisible Man

    ★★★

  • The Grudge

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Joker

    ★½

  • Parasite

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • mid90s

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ½

  • Justice League

    ½

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Death Note

    ½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★½

  • Wonder Woman

    ★½

  • The Disaster Artist

    ★★★

  • Baby Driver

    ½

  • Logan

  • Rings

    ½

  • Get Out

    ★★½

  • A Ghost Story

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ½

  • Rocco

    ★★½

  • Doctor Strange

    ★★½

  • Ouija: Origin of Evil

    ½

  • Split

    ★★★

  • Bad Black

    ★★★★★

  • The Void

    ★★½

  • The Magnificent Seven

    ½

  • Sully

    ★★★★

  • Arrival

  • Shin Godzilla

    ★★★★

  • Star Trek Beyond

    ½

  • Independence Day: Resurgence

    ½

  • Sadako vs. Kayako

    ★★★★

  • The Nice Guys

  • HK: Hentai Kamen 2 - Abnormal Crisis

  • The Conjuring 2

  • Captain America: Civil War

  • Pee-wee's Big Holiday

  • Sausage Party

  • 10 Cloverfield Lane

    ★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • Tickled

  • Swiss Army Man

    ★★½

  • Space Cop

  • The Revenant

    ½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ½

  • Daddy's Home

    ½

  • The Hateful Eight

    ★★★★★

  • The Peanuts Movie

  • Bone Tomahawk

  • Hardcore Henry

    ★★★★

  • Trumbo

  • The Martian

    ★★★

  • The Visit

    ½

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Inside Out

    ★★★

  • Kung Fury

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ½