Sort by

DirkH has logged 27 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
His House

His House

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Predator

The Predator

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Over the Moon

Over the Moon

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
I Am Greta

I Am Greta

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Tenet

Tenet

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Time Trap

Time Trap

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Host

Host

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Tigers Are Not Afraid

Tigers Are Not Afraid

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Lodge

The Lodge

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Hunt

The Hunt

2020
×
Read the review Edit this entry  
01
Come to Daddy

Come to Daddy

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Underwater

Underwater

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Sea Fever

Sea Fever

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
One Cut of the Dead

One Cut of the Dead

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Code 8

Code 8

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
1917

1917

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Platform

The Platform

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Lion King

The Lion King

2019
×
Read the review Edit this entry  
01
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry