weo has logged 21 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
17 Again

17 Again

2009
×
★★★½
Edit this entry  
29
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Baywatch

Baywatch

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The House

The House

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
American Animals

American Animals

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Muppets Most Wanted

Muppets Most Wanted

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
09
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
Read the review Edit this entry  
07
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Interview

The Interview

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Montana

Montana

2017
×
★★½
Edit this entry  
01
Lez Bomb

Lez Bomb

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry