• Blue Jacket & Red Coat: The End of Existence

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Royal Treatment

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Black Friday

    ½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • LEGO Marvel Avengers: Loki in Training

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ½

  • Injustice

    ★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Squid Game

    ½

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Star Wars Biomes

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cherry

    ★★½

  • Scooby-Doo! The Sword and the Scoob

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Ashens and the Polybius Heist

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★★

  • Sudden Death

  • My Dad's Christmas Date

    ★★★

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • The Devil All the Time

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • The War with Grandpa

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ½

  • Scoob!

    ★★★½

  • I Know This Much Is True

    ★★★★

  • Defending Jacob

    ★★★

  • Extraction

    ★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★½

  • The Skywalker Legacy

  • Onward

    ★★★

  • The Stranger

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★½

  • Noelle

    ★★★

  • Last Christmas

    ½