Discount has logged 37 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Defending Jacob

Defending Jacob

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Lone Ranger

The Lone Ranger

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Pirates of the Caribbean: At World's End

Pirates of the Caribbean: At World's End

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Red Tails

Red Tails

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Mission: Impossible - Rogue Nation

Mission: Impossible - Rogue Nation

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Mission: Impossible - Ghost Protocol

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
Read the review Edit this entry  
24
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Scooby-Doo! and Kiss: Rock and Roll Mystery

Scooby-Doo! and Kiss: Rock and Roll Mystery

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon

Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Pixels

Pixels

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The People vs. George Lucas

The People vs. George Lucas

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Scooby-Doo! Stage Fright

Scooby-Doo! Stage Fright

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster

Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Scooby-Doo! Meets the Boo Brothers

Scooby-Doo! Meets the Boo Brothers

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Scooby-Doo! Shaggy's Showdown

Scooby-Doo! Shaggy's Showdown

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost

Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Aloha Scooby-Doo!

Aloha Scooby-Doo!

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Pirates of the Caribbean: Tales of the Code – Wedlocked

Pirates of the Caribbean: Tales of the Code – Wedlocked

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Scooby-Doo! and the Samurai Sword

Scooby-Doo! and the Samurai Sword

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Scooby-Doo Project

The Scooby-Doo Project

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Freaky Friday

Freaky Friday

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Juno

Juno

2007
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Young Adult

Young Adult

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
White Chicks

White Chicks

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Bad Boys II

Bad Boys II

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Bad Boys

Bad Boys

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Yes Man

Yes Man

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Cobbler

The Cobbler

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry