Sort by

disobedientgay has logged 11 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
This Is Paris

This Is Paris

2020
×
★★★
Edit this entry  
22
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Asterix & Obelix: Mission Cleopatra

Asterix & Obelix: Mission Cleopatra

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Vita & Virginia

Vita & Virginia

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Void

Void

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Shiva Baby

Shiva Baby

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Trixie Mattel: Moving Parts

Trixie Mattel: Moving Parts

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Nine to Five

Nine to Five

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry