Sort by
  • Vengeance

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Emergency

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Thing

    ★★★★½

  • Lightyear

  • Ingrid Goes West

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★½

  • Shirley

    ★★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★

  • Charade

    ★★★★½

  • I'll Be Seeing You

  • Far from the Tree

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★

  • Lemon

    ★★½