Sort by

distantnative ෴. has logged 16 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
City of God

City of God

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Victoria

Victoria

2015
×
★★★★½
Read other review Edit this entry  
10
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Black Mirror: Mazey Day

Black Mirror: Mazey Day

2023
×
★½
Edit this entry  
23
Black Mirror: Beyond the Sea

Black Mirror: Beyond the Sea

2023
×
★★★★
Edit this entry  
22
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Black Mirror: Loch Henry

Black Mirror: Loch Henry

2023
×
★★★
Edit this entry  
09
Black Mirror: Joan Is Awful

Black Mirror: Joan Is Awful

2023
×
★★★
Edit this entry  
18
The Whale

The Whale

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
11
TÁR

TÁR

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Missing

Missing

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Searching

Searching

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
She Said

She Said

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
This Place Rules

This Place Rules

2022
×
★★★
Edit this entry  
08
Argentina, 1985

Argentina, 1985

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry