RSS feed for beyza
  • Tenet

  • The Lovebirds

    ★★★★

  • Becoming

    ★★½

  • Hollywood

    ★★★★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • All the Bright Places

    ★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★½

  • Like a Boss

    ★★★

  • My Spy

    ★★

  • Dolittle

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • Bombshell

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ½

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • You've Got Murder

    ★★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★★½

  • Battle at Big Rock

    ★★★½

  • Can You Keep a Secret?

  • Tall Girl

    ½

  • The Goldfinch

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Just Mercy

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • K-12

    ★★★½

  • The King

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Judy

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★★

  • Float

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Hair Love

    ★★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • A Rainy Day in New York

    ½

  • Vivarium

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Men in Black: International

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★½

  • Enes Batur Gerçek Kahraman

    ½

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • The Hustle

    ★★★