Sort by
  • Lisa Frankenstein

    ★★½

  • Mean Girls

    ★★★½

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Pokémon Concierge

    ★★★½

  • Good Grief

    ★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★

  • Silent Night

    ★★

  • Wonka

    ★★★★

  • The Color Purple

    ★★

  • Napoleon

    ★★

  • The Marvels

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Old Dads

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★½

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • The ABCs of Book Banning

    ★★★

  • Island in Between

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Kelce

    ★★★★

  • The End We Start From

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Reptile

    ★★★½

  • Jawan

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★

  • The Killer

    ★★½

  • Maestro

    ★★★

  • NYAD

    ★★★½

  • The Last Repair Shop

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★

  • Poor Things

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • American Symphony

    ★½

  • El Conde

    ★★★½

  • Rustin

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Dario Argento Panico

    ★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★½

  • The After

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Jim Gaffigan: Dark Pale

    ★★★★

  • The Barber of Little Rock

    ★★★★★

  • Sharksploitation

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Justified: City Primeval

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Hijack

    ★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • I'm a Virgo

    ★★★★½

  • Secret Invasion

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The League

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Once Upon a Studio

    ★★★

  • Every Body

    ★★★★½