Sort by
  • 22 Rooms

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Space Happy: Phil Thomas Katt and the Uncharted Zone

    ★★

  • Where the Road Leads

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Eyeballs in the Darkness

    ★★★★½

  • The People You're Paying to Be in Shorts

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Waiting for the Light to Change

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Significant Other

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Woman King

    ★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★½

  • Athena

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • How to score 10 runs in the first inning and lose

    ★★★★

  • A Perfect Day for Caribou

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Glorious

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Section 1

    ★★★★

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Vesper

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★★

  • Swallowed

    ★½

  • Hustle

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★½

  • The Innocent

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • The Five Devils

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★½

  • Enys Men

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • EO

    ★★★★

  • Moloch

    ★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★½