Sort by
  • The Beekeeper

    ★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • The Marvels

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Elevator Game

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • 65

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Glorious

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Princess

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★