Sort by

djongo has logged 19 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Up

Up

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Hunchback of Notre Dame

The Hunchback of Notre Dame

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Frank Herbert's Dune

Frank Herbert's Dune

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Inception

Inception

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Starship Troopers

Starship Troopers

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Bloodshot

Bloodshot

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Memento

Memento

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Lifted

Lifted

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
MARS: Inside SpaceX

MARS: Inside SpaceX

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Prospect

Prospect

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Outbreak

Outbreak

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Promare

Promare

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry