• Riders of Justice

    ★★★★

  • Passing

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Outland

    ★★★

  • Judge Dredd

    ★★★★

  • Polytechnique

    ★★★½

  • Creep 2

    ★½

  • Halloween Kills

    ½

  • Suspiria

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★½

  • Dracula

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★½